НАШ меседж
Церквам
Важливість фахівців-християн
Україні потрібні професіонали-християни

Фахова людина завжди цінується в суспільстві, особливо якщо вона християнин/ка, яка засвідчує на справі свої професіоналізм, моральність, духовність, етику.

Ми у Фонді це також розуміємо, і ставимо за мету підтримати в цьому розвитку молодих фахівців-християн!
Церква як і суспільство цінує фахівців
Для того, аби на кожному важливому місці в церкві і державі були фахівці, недостатньо лише Божого покликання для них. Всім потрібна відповідна освіта. Але не завжди на це є можливості, час, кошти тощо.

Якщо за кафедрою, церковним відео стрімом, церковною бухгалтерією стоять професіонали своєї справи, — це відчувається, навіть якщо ці люди досить молоді.

Так само, якщо за кермом держави, ЗМІ, економічною ієрархією чиновників тощо стоять професіонали, — це також відображається в/на нашому житті.
Адже, всі ці люди та процеси, за які вони відповідають, пов'язані між собою, і це формує обличчя церкви, обличчя держави на світовій арені, та відповідно результати, які дана церква і держава приносять своєму суспільству, і як наслідок — Богу.
Приклади християнських професійних спільнот
У даних і не тільки сферах
Ми у Фонді це також розуміємо
Тому, в нашій місії — підтримати молодих фахівців-християн з церков і конфесій, які входять до складу ВРЦіРО, в їх прагненні до професійного та духовного зростання у служінні церкві та суспільству через залучення їх до кращих міжнародних освітніх програм.

До програм