Наш Фонд


Наш Фонд має на меті сприяти встановленню миру в країні, розвитку освіти та інновацій у ключових для суспільства галузях (освіта, медицина, юриспруденція, медіа, мистецтво та інші), підтримуючи вітчизняних професіоналів через залучення кращого міжнародного досвіду, експертів і ресурсів в Україну.


Фонд був заснований представниками трьох основних християнських церков (православні, католики, протестанти), натхненних прикладом служіння Богу та людям через свої професію та віру таких історичних постатей як Петро Могила, Андрей Шептицький, Лука Войно-Ясенецький, Іван Барчук, Іван Проханов, Іван Огієнко, і наших сучасників - Богдан Гаврилишин, Любомир Гузар, Мирослав Маринович, В'ячеслав Брюховецький та ін.
Наші інноваційні програми
Враховуючи актуальну потребу нашого суспільства навчитися ефективно відповідати на виклики часу в галузі охорони здоров'я, наразі головна увага і ресурси Фонду будуть спрямовані на розвиток сфери біотехнологій. Фонд буде здійснювати проекти, покликані дати поштовх активному розвитку сучасних біотехнологій в Україні, що в результаті посилить національну систему охорони здоров'я і покращить кожному доступність до якісного лікування та профілактики багатьох хвороб.
Наші освітні програми
Безкоштовне або з грантовим фінансуванням навчання, стажування, обмін досвідом та інше
Наші партнери
Наша команда