Новини

Поїздка делегації Національного інституту раку на конгрес в Орландо

Фонд Миру та Розвитку підтримує розвиток вітчизняної науки та допомагає відбудові української медицини. За підтримки МОЗ України, Посольства США в Україні, компанії «Audubon Bioscience» та нашого Фонду, делегація дослідників з НІР на чолі з Оленою Єфіменко взяла участь у конгресі лікарів-онкологів у місті Орландо (штат Флорида, США), що проходив з 14 по 19 квітня. Участь українських фахівців у світових асоціаціях допомагає підняти рівень професіоналізму лікарів та забезпечує можливість обмінюватися досвідом зі світовими лідерами у різних галузях.

AACR проводить провідні дослідження в області онкології, поширює їх результати серед науковців та лікарів, сприяє дослідницькій освіті та формує розуміння проблеми раку у всьому світі. Українська делегація долучилася до світової спільноти науковців, познайомилася з провідними фахівцями та дізналася про допомогу вітчизняним науковцям у публікації праць у видавництвах AACR.

Наші колеги познайомилися з керівниками провідних установ, університетів та організацій, а також інвесторів, що займаються науковою, освітньою, медичною та дослідницькою діяльністю під час шестиденної поїздки. Головною темою було обговорення можливих грантових проектів та програм навчання/стажування для українських колег на базі відомих центрів досліджень.

Ми особливо вдячні нашому другу Bruce Haughey, хірургу-онкологу та члену правління Peace and Development Foundation, за особистий внесок у прийнятті нашої делегації та запрошення групи лікарів з України на стажування в його відділенні.

Також варто відзначити Miсhell Athanase, Директора про розвиток співробітництва та нових ринків мережі клінік Advent Health, за організацію оглядових турів відділень та зустрічей з лікарями, а також візит до Інституту досліджень (м. Селебрейшн), де щорічно проводиться близько 500-та широких науково-дослідних робіт.

Подібні поїздки надають можливість започаткувати освітню та наукову співпрацю з провідними світовими установами, організаціями та клініками, що допомагає удосконалювати надання онкологічної допомоги нашим пацієнтам та стимулює нові дослідження щодо раку в Україні, його діагностики та лікування, покращуючи якість життя пацієнтів з онкологічною історією.

Посилання на статтю з офіційного сайту Національного інституту раку.
Новини