Новини

Добірка ресурсів для пошуку роботи, навчання і стажування українським біженцям в Європі, Америці та Азії

Українським біженцям, яким доводиться шукати притулку і безпеки у різних країнах світу, стає викликом знайти роботу чи здобути якісну освіту. Проте велика кількість компаній, платформ, створених небайдужими людьми в різних країнах світу, надають ресурси та можливості для пошуку гідної роботи.

Такі країни, як Німеччина, Польща, Швеція та інші, запровадили програми тимчасового захисту, які допомагають українським біженцям отримати правовий статус і задовольнити їх основні потреби. Проте надалі більшість програм передбачають пошук роботи, щоб забезпечити себе та свої сім'ї.

Тому Фонд Миру та Розвитку пропонує добірку інтернет-ресурсів для українців, які шукають роботу у країнах Європи, Америки та Азії. Тут вони можуть ознайомитися з різноманітними сервісами та залишити заявку як роботодавець або потенційний кандидат.

Для вчених, аспірантів або студентів, існує можливість продовжити займатися науковою діяльністю за підтримки світових наукових організацій, асоціацій та спілок. Студенти мають можливість продовжити навчання в одному з доступних університетів Європи. У добірці також наведений широкий перелік можливих стипендій і стажування від Європейських і Американських інституцій для осіб з медичною освітою.
Новини