Новини

ТОП-10 ПОТРEБ ДЛЯ МИРУ І ЖИТТЯ

Шановні друзі та партнери! Звертаємося до вас у цей складний не тільки для України, а й для усього людства час. Відомий ізраїльський філософ Ювал Ной Харарі сказав, що зараз майбутнє світу визначається в Україні!

Наш Фонд миру та розвитку, заснований представниками трьох основних християнських церков (православних, католиків, протестантів), досі мав на меті сприяти становленню миру в країні, розвитку освіти та інновацій у ключових для суспільства сферах (освіті, медицині, юриспруденції, мистецтво, та ін) на Біблійних принципах. Власне, після перемоги України ми до цього повернемося.

А поки ми обороняємо свою країну ми та наші партнери просимо підтримати фінансово такі важливі для нас сьогодні ініціативи та організації, що їх роблять. Наразі їх десять (10):


1.Християнська служба порятунку – надає всебічну допомогу цивільному населенню у зоні бойових дій;
2. Християнський центр допомоги «Соціальна комора» – допомагає людям з пошуком житла та медикаментів;
3. БФ "Карітас – Україна" – зараз активно займається всебічною допомогою біженцям;
4. "Елеос-Україна" – всіляко підтримує постраждалих від воєнних дій;
5. "Академія Хеврон" – допомагає дітям-сирітам з залученням християн-айтішників;
6. ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» – формує банки крові для збереження життя постраждалих;
7."Міський центр допомоги Запоріжжя" та "Спілка молодих християн України" – допомагають на Сході України евакуйованим дітям з зони бойових дій;
8. "Фонд миру та розвитку" – займається доставкою в Україну гуманітарних медичних товарів, кровоспинних засобів, хірургічних інструментарію та аптечок для цивільних;
9. «Пласт» – збирає кошти для постраждалих від військових дій;
10. Медичний батальйон «Госпітальєри» – військові медики працюють безпосередньо на передовій.

Українці зараз виборюють свою свободу та майбутнє. Ми захищаємо Європу та світ. Ми обов’язково переможемо, бо з нами Господь і Ви.

Наперед дякуємо за підтримку! Сильніші разом!
Новини